corn is 5 cans for $1.63, so each can of corn is $0.326. how much doest it cost for each one

Corn is 5 cans for $1.63, so each can of corn is $0.326. how much doest it cost for each one

Add Comment
0 Answer(s)

Your Answer

By posting your answer, you agree to the privacy policy and terms of service.